phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Theme
nl: Thema

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Default title
nl: Standaardtitel

en: Time Format
nl: Tijdformaat

en: Timeout
nl: Time-out

en: Default Title
nl: Standaardtitel

en: Admins
nl: Beheerders
