phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Theme
sv: Tema

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Time Format
sv: Tidformat
