phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Theme
uk: Тема

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Default title
uk: Заголовок за промовчанням

en: Time Format
uk: Формат часу

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Start Minimized
uk: Запускати мінімізовано

en: Clock
uk: Годинник

en: Time Offset
uk: Часовий зсув

en: Container Type
uk: Тип контейнера

en: Theme Path
uk: Розташування теми

en: Admins
uk: Адміністратори

en: Channel Name
uk: Назва каналу
