phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Date Format
vi: Định dạng ngày

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Default title
vi: Tựa đề mặc định

en: Time Format
vi: Định dạng Thời gian

en: Clock
vi: Đồng hồ
