phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Language
be: Мова

en: Theme
be: Тэма

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Anonymous
be: Ананім
