phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Theme
ca: Tema

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Anonymous
ca: Anònim
