phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Never
eo: Neniam

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Show Who's Online
eo: Vidigu "Kiu estas enrete"

en: Show Who's Online Button
eo: Vidigu butono de Kiue estas enrete
