phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Language
et: Keel

en: Theme
et: Teema

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Time Format
et: Ajaformaat
