phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Theme
eu: Tema

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa
