phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Theme
fa: پوسته

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Clock
fa: ساعت
