phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Theme
fi: Teema

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Time Format
fi: Aikamuoto

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu
