phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Theme
id: Tema

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: Anonymous
id: Anonim
