phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Theme
ja: テーマ

en: Date Format
ja: 日付フォーマット

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Time Format
ja: 日付の書式
