phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Date Format
kn: ದಿನಾಂಕ ವಿನ್ಯಾಸ

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Clock
kn: ಕ್ಲಾಕ್
