phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Theme
lv: Tēma

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Time Format
lv: Laika formāts
