phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Theme
oc: Tèma

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Timeout
oc: Temps limit
