phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Language
pl: Język

en: Theme
pl: Skórka

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Time Format
pl: Format czasu

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania
