phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Theme
pt: Tema

en: Date Format
pt: Formato de data

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Always
pt: Sempre

en: Never
pt: Nunca

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Time Format
pt: Formato de Hora
