phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Theme
ro: Temă

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Time Format
ro: Format oră
