phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Theme
ru: Тема

en: Date Format
ru: Формат даты

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Anonymous
ru: Гость

en: Time Format
ru: Формат времени

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Start Minimized
ru: Запускать Свернутым

en: Admins
ru: Администраторы
