phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Theme
ar: سمة

en: Advanced Settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Never
ar: أبدًا

en: Anonymous
ar: مجهول
