phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Theme
da: Tema

en: Date Format
da: Datoformat

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Anonymous
da: Anonym

en: Time Format
da: Tidsformat

en: Admins
da: Administratorer
