phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Theme
es: Tema

en: Date Format
es: Formato de Fecha

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Always
es: Siempre

en: Never
es: Nunca

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Default title
es: Titulo predeterminado

en: Time Format
es: Formato temporal

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Default Title
es: Título predeterminado
