phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Theme
fr: Thème

en: Date Format
fr: Format de date

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Always
fr: Toujours

en: Never
fr: Jamais

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Default title
fr: Titre par défaut

en: Time Format
fr: Format de l'heure

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Unable to create data folders for phpfreechat.
fr: Impossible de créer les dossiers de données pour phpFreecChat

en: phpFreeChat Module Settings
fr: Paramètres du module phpFreeChat

en: Default Title
fr: Titre par défaut

en: This is the default title shown at the top of the chat box. The default, My Chat, can be overridden at the content-type or node level. If all of these are empty, the node title will be used.
fr: Ceci est le titre affiché par défaut au-dessus de la boîte de conversation. Le défaut, Ma Conversation, peut être remplacé au niveau du type de nœud ou au niveau du nœud. Si ces derniers sont vides, le titre du nœud sera utilisé.

en: Theme Path
fr: Chemin de thème

en: Admins
fr: Administrateurs
