phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Theme
hu: Smink

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Time Format
hu: Időformátum

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Default Title
hu: Alapértelmezett cím

en: Default Channels
hu: Alapértelmezés szerinti csatornák

en: Chat Room Settings
hu: Chatszoba beállítások

en: Startwithsound
hu: Indítás hangjelzéssel

en: Start Minimized
hu: Indítás kis méretben

en: Show Notice
hu: Jegyzet mutatása

en: Clock
hu: Óra

en: Show Smileys
hu: Hangulatjelek mutatása

en: Display Ping
hu: Ping érték mutatása

en: Display Pfc Logo
hu: PFC logó mutatása

en: Admins
hu: Adminisztrátorok
