phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Theme
is: Þema

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Anonymous
is: Nafnlaus
