phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Time Format
sk: Formát času
