phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Theme
tr: Tema

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Time Format
tr: Saat Biçimi

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Show Who's Online
tr: Kimler Çevrim İçi Göster

en: Show Who's Online Button
tr: Kimler Çevrim İçi Düğmesini Göster
