PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: Filter
af: Filtreer

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: %email is not a valid e-mail address.
af: %email is nie 'n geldige e-posadres nie.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
af: %emails is nie geldige e-posadresse nie.
