PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Filter
ca: Filtra

en: Advanced
ca: Avançat

en: Security
ca: Seguretat

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: %email is not a valid e-mail address.
ca: %email no és una adreça vàlida de correu.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
ca: %emails no són adreces vàlides de correu.

en: Warning message
ca: Missatge d'avís
