PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Advanced
de: Erweitert

en: Security
de: Sicherheit

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: %email is not a valid e-mail address.
de: %email ist keine zulässige E-Mail-Adresse.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
de: %emails sind keine zulässigen E-Mail-Adressen.

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Test mode
de: Testmodus
