PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: %email is not a valid e-mail address.
el: Το %email δεν είναι έγκυρη διεύθυνση e-mail.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
el: Τα %emails δεν είναι έγκυρες διευθύνσεις e-mail.

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης
