PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: %email is not a valid e-mail address.
eo: %email ne estas valida retpoŝtadreso.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
eo: %emails ne estas validaj retpoŝtadresoj.
