PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: %email is not a valid e-mail address.
eu: '%email' ez da posta elektroniko helbide baliagarria

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua
