PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Filter
fa: فیلتر

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: %email is not a valid e-mail address.
fa: %email یک نشانی پست الکترونیکی معتبر نیست.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
fa: %emails نشانی‌های پست الکترونیک معتبر نیستند.

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Test mode
fa: حالت آزمایش
