PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Filter
fi: Suodatus

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: %email is not a valid e-mail address.
fi: %email on virheellinen sähköpostiosoite.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
fi: %emails ovat virheellisiä sähköpostiosotteita.

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Test mode
fi: Testi-tila
