PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Filter
fr: Filtrer

en: Advanced
fr: Avancé

en: Security
fr: Sécurité

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: %email is not a valid e-mail address.
fr: %email n'est pas une adresse de courriel valide.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
fr: %emails ne sont pas des adresses de courriels valides.

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Test mode
fr: Mode test

en: HTML fields
fr: Champs HTML

en: JSON fields
fr: Champs JSON

en: Excluded fields
fr: Champs exclus
