PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Filter
ja: フィルター

en: Advanced
ja: 高度

en: Security
ja: セキュリティー

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: %email is not a valid e-mail address.
ja: %email は有効なメールアドレスではありません。

en: %emails are not valid e-mail addresses.
ja: %emails は有効なメールアドレスではありません。

en: Warning message
ja: 警告メッセージ
