PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Filter
jv: Saring

en: Advanced
jv: Mahir

en: Security
jv: Jagabaya

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: %email is not a valid e-mail address.
jv: %email dudu alamat e-mail sing bener.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
jv: %emails kabèh dudu alamat e-mail sing bener.

en: Warning message
jv: Welingan
