PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Filter
km: តម្រង

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: %email is not a valid e-mail address.
km: %email មិន​មែន​ជា​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ​ទេ ។

en: %emails are not valid e-mail addresses.
km: %emails មិនមែន​ជា​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ​ទេ ។

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន
