PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
