PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Security
lv: Drošība

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: %email is not a valid e-mail address.
lv: %email nav korekta e-pasta adrese.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
lv: %emails nav korektas e-pasta adreses.

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums
