PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन
