PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Security
nl: Beveiliging

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: %email is not a valid e-mail address.
nl: %email is geen geldig e-mailadres.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
nl: %emails zijn geen geldige e-mailadressen.

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Test mode
nl: Testmodus

en: HTML fields
nl: HTML-velden

en: JSON fields
nl: JSON-velden

en: Excluded fields
nl: Uitgesloten velden
