PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: %email is not a valid e-mail address.
sk: %email nie je platná e-mailová adresa.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
sk: %emails nie sú platné e-mailové adresy.

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Test mode
sk: Testovací režim
