PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Filter
te: వడపోయి

en: %email is not a valid e-mail address.
te: %email అనేది సరైన ఈ-మెయిలు చిరునామా కాదు.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
te: %emails అన్నవి సరైన ఈమెయిలు చిరునామాలు కావు.

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం
