PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Security
tr: Güvenlik

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: %email is not a valid e-mail address.
tr: %email geçerli bir e-posta adresi değildir.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
tr: %emails e-posta adresleri geçersizdir.

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı
