PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Filter
vi: Lọc

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: %email is not a valid e-mail address.
vi: Địa chỉ thư %email không hợp lệ.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
vi: Địa chỉ E-mail %email không hợp lệ.

en: Warning message
vi: Cảnh báo
