PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Filter
ar: انتقاء

en: Advanced
ar: متقدم

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: %email is not a valid e-mail address.
ar: ليس %email عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
ar: ليست %emails عناوين بريد إلكترونية سليمة.

en: Warning message
ar: رسالة التحذير
