PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Advanced
az: Əlavə

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı
